Memorijalni centar Faust Vrančić

U izdanju Gradske knjižnice ”Juraj Šižgorić” iz Šibenika a povodom obilježavanja 400. obljetnice tiskanja ”Machinae novae” Faust Vrančića u prosincu 2015. godine tiskana je popularna knjiga/slikovnica autorice dr. sc. Marijane Borić. Marijana Borić je znanstvena suradnica na Odsjeku za prirodne i tehničke znanosti Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u Zagrebu. Slikovnicu je oslikala akademska slikarica Dijana Kočica.

Memorijalni centar Faust Vrančić - PROGRAM

predstavljanje popularne knjige/slikovnice o Faustu, autorice dr. sc. Marijane Borić / PREDSTAVLJANJE

U izdanju Gradske knjižnice ''Juraj Šižgorić'' iz Šibenika a povodom obilježavanja 400. obljetnice tiskanja ''Machinae novae'' Faust Vrančića u prosincu 2015. godine tiskana je popularna knjiga/slikovnica autorice dr. sc. Marijane Borić. Marijana Borić je znanstvena suradnica na Odsjeku za prirodne i tehničke znanosti Hrvatske akademije znanosti i umjetnosti u Zagrebu. Slikovnicu je oslikala akademska slikarica Dijana Kočica.

Sadržaj i oblikovanje programa: Memorijalni centar Faust Vrančić

Memorijalni centar Faust Vrančić