Galerija Remek-djela u Centru Cvjetni

Za posjetitelje manifestacije Noć muzeja 2016  Galerija Remek-djela u  prostoru “Centar CVJETNI” u Zagrebu,  Trg Petra Preradovića 6, na 1. katu, organizira  izložbu slika i skulptura pod nazivom “GALERIJA REMEK-DJELA U CENTRU CVJETNI”.

Riječ je o skupnoj izložbi “Od Bukovca do Dolića ” iz fundusa Galerije Remek-djela koja će biti predstavljena u prostoru ”Centar CVJETNI“, na čak 500 m2 izložbenog prostora.

Galerija Remek-djela u Centru Cvjetni - PROGRAM

Od Bukovca do Dolića - FUNDUS GALERIJE / IZLOŽBA

Ova izložba iz fundusa galerije Remek-djela ima cilj prestaviti raznovrsnost likovne scene sljedećih autora : Vesna Bašljan Martinjak, Aleksandar Bezinović, Želimir Borić, Vlaho Bukovac, Tomislav Buntak, Milorad Ćirić, Petar Ćujo, Antonia Čačić, Petar Dolić, Marija Dujmović Kondres, Ivan Fijolić, Toni Franović, Ivo Frišćić, Krešimira Gojanović, Raul Goldoni, Iva Habus, Petar Hranuelli, Zvjezdana Jembrih, Vasilije Josip Jordan, Fulvio Juričić, Gabrijel Jurkić, Alana Kajfež, Ante Kaštelančić, Nives Kavurić-Kurtović, Tisja Kljaković, Frano Kršinić, Alfred Freddy Krupa, Mihovil Krušlin, Nikša Lalin, Ivan Lovrenčić, Đurđa Merle, Stipe Nobilo, Izvor Oreb, Ivan Paulić, Ljubomir Perčinlić, Ivan Radman, Nikola Reiser, Đuro Seder, Karina Sladović, Vedran Staničić, Krunislav Stojanovski, Boris Štromar, Marino Tartaglia, Josip Vaništa, Zlatan Vrkljan, Vladimir Vrljić Ankin, Nikola Vudrag, Nebojša Vuković, Josip Zanki, Amra Zulfikarpašić, Peter Pierre Weisz.

JAZZ / KONCERT

Posjetitelji Galerije Remek-djela u prostoru “Centar CVJETNI” tjekom Noći muzeja uživati i u zvucima jazz-a u sastavu benda “Karlo’s Trio”. Muzičari su: Nikola Šantek – klavir, Peter Smrdel – kontrabas i Karlo Kukovačec – bubnjevi

Izrada karikature / RADIONICA

Slikar, grafičar , profesor likovne kulture i karikaturist Marc Antonio Cinotti izrađivat će karikature i smiješne portrete po promatranju posjetitelja. Karikature će biti stvarane u tehnici olovka i drvene bojice. Posjetioci će moći naručit svoju karikaturu.

Sadržaj i oblikovanje programa: Galerija Remek-djela u Centru Cvjetni

Galerija Remek-djela u Centru Cvjetni